POLABSKÝ MOŠT CIDER…

POLABSKÝ MOŠT s.r.o. Sídlo: Komenského nám. 54, 281 44 Zásmuky Provozovna: Chocenice 46, 28002…

POLABSKÝ MOŠT CIDER MAGNETIC APPLE

POLABSKÝ MOŠT s.r.o. 
Sídlo: Komenského nám. 54, 281 44 Zásmuky 
Provozovna: Chocenice 46, 28002 Břežany I. ,okres Kolín

Telefon:
Web: www.polabskymost.cz, www.magneticapple.cz

jablko nás přitahuje…a proto vyrábíme čerstvou jablečnou šťávu (polabský mošt) a z ní pak jemně perlivý, alkoholický nápoj dle vlastní receptury (cider magnetic apple).
Naše firma Polabský mošt, s. r.o., vznikla v roce 2011. Na podzim roku 2013 jsme v provozovně v regionu Kolína začali vyrábět jablečný odrůdový mošt, který nabízíme pod značkou POLABSKÝ MOŠT, a polosuchý jablečný cider, na trh uvedený jako CIDER MAGNETIC APPLE.
Snažíme se nejen, aby naše výrobky vynikaly svou chutí a kvalitou, ale také o zodpovědný přístup k výrobě i distribuci. Znamená to, že všechna jablka, která zpracováváme, pocházejí od českých sadařů, zejména z regionu středních Čech. V Čechách byly vyrobeny také veškeré obaly, které pro naše produkty používáme, od skla přes etiketu až po korunku. Výrobní proces u obou našich produktů též zahrnuje velký podíl ruční práce. Zde vycházíme především ze zkušeností s domácím moštováním, které nás vlastně k výrobě moštu a cideru přivedlo.

RODINNÉ VINAŘSTVÍ…

Hana Bartoníková Mikulčice 238

RODINNÉ VINAŘSTVÍ BARTONÍKOVI

Hana Bartoníková
Mikulčice 238

Telefon: +420 731 159 010
Web: www.vinobartonik.cz
Facebook: Rodinné vinařství Bartoníkovi

Rodinné vinařství Bartoníkovi – Hana Bartoníková vychází z dlouholeté tradice prezentující typické malé slovácké vinařství orientované zejména na produkci malosériových vín při dosažení maximální kvality.
V současné době činí celková výměra osázených ploch našich vinic cca 7 ha. Tyto vinice se nacházejí na nejlepších polohách viničních tratí Stará hora v Moravské Nové Vsi, Kněžské v Mikulčicích a Kratiny v Lužicích. Veškerá výroba vína, realizovaná na moderních technologických provozech, pochází výhradně z hroznů vypěstovaných v našich vinicích. Výjimečnost našeho vinařství spočívá v orientaci na výrobu specialit z vína a hroznů. Naleznete u nás 100% hroznové mošty, vinné želé, vinnou kyselku – versuj, zákusky plněné vinným želé a v neposlední řadě i pravé belgické pralinky plněné vinným želé.

POD OŘECHEM – HOLY…

Wista Cz-Ek s.r.o.Petrov 349, 696 65 Petrov

POD OŘECHEM – HOLY FARM

Wista Cz-Ek s.r.o.
Petrov 349, 696 65 Petrov

Telefon: +420 608 742 527
Web: www.pod-orechem.cz
Facebook: Pod ořechem

Pivní edice
Jednoho dne spojili dva rody s tradicí vinařskou svou krev. Na dvoře rodu jednoho chovali psa. Na dvoře druhém černé kočky. Společně pak objevovaly a poznávaly, že nejen víno, ale i pivo svou krásou a rozmanitostí na stůl patří. A tak se zrodil nápad své pivo mít.
Neuběhlo mnoho času a zrodil se Holy Dog, který následovala Holy Cat a farma byla na světě.